Whatsapp

Hakkımızda

Hakkımızda

Altıntaş Kardeşler: Çeşitlilikte Lider, Değerde Öncü

ALTINTAŞ KARDEŞLER Beton, Kömür, Nakliye, İnşaat Malzemeleri, Akaryakıt, Turizm, Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1986 yılında 3 kardeşin ortaklığında kurulmuştur.

İnşaat malzemeleri ve kömür satışı ile ticari faaliyetine başlayan ALTINTAŞ KARDEŞLER, günümüzde hazır beton üretimi, taş ocağı, çimento öğütme, inşaat, düğün salonu işletmeciliği, otel işletmeciliği ve akaryakıt sektörlerinde hizmet vermektedir. Kuruluş aşamasından itibaren hedefi en iyiye ve en mükemmele ulaşmak olan ALTINTAŞ KARDEŞLER, ticaret hayatının ilk yıllarında Balıkesir şehir merkezindeki faaliyetlerini zaman içerisinde çevre ilçelere de taşıyarak hizmet verdiği sektörlerde hızlı ve dengeli şekilde büyümüştür. İnşaat sektöründe birçok markanın yetkili bayiliklerini elinde bulunduran ALTINTAŞ KARDEŞLER, müşterilerine farklı tercihler sunmak ve en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarına devam etmiştir.

2004 yılında hazır beton sektörüne giren ALTINTAŞ KARDEŞLER, ALTIN BETON markasıyla 2020 yılı itibariyle, 20 pompa 70 mikser başta olmak üzere toplamda 200 araçtan oluşan filosuyla, 12 aktif hazır beton santrali ile günlük 10000 m3 beton üretimi yaparak Güney Marmara Bölgesinin en büyük hazır beton tedarikçilerinden birisi haline gelmiştir. ALTINTAŞ KARDEŞLER, Hazır beton sektöründeki mevcut ekip ve organizasyon kapasitesini yurtiçi ve yurtdışında istenilen noktaya taşıyabilme yeteneğine sahiptir. Altıntaş Kardeşler 2007 yılından itibaren Balıkesir’in çeşitli ilçelerinde yaptığı konut projeleriyle inşaat sektöründe de öncü firmalar arasında yer almaktadır. 2006 yılında hazır beton üretiminin temel hammaddesi durumundaki kırma taş ürünlerinin üretildiği Şamlı Taş Ocağı faaliyete geçirilmiş, hazır beton üretiminde kullanılan tüm kırmataş ürünleri, piyasa tarafından istenen her çeşit taş ve dolgu malzemelerinin üretim ve satışına başlanmıştır. Şamlı Taş Ocağı kırma ve öğütme tesisi ile günlük 5000 ton üretim kapasitesine sahiptir.

ALTINTAŞ KARDEŞLER, 2006 yılında mimarisi özel olarak tasarlanmış modern tesiste, düğün salonu işletmeciliğine başlamış; bu sektörde de kalite ve müşteri memnuniyeti hedeflerine uygun hizmet anlayışıyla tercih edilen bir marka olmuştur. 2016 yılında şehrin konaklama ihtiyacı göz önünde bulundurularak turizm sektörüne giren ALTINTAŞ KARDEŞLER bu alandaki ilk yatırımını 4 yıldızlı Altıntaş Otel ile gerçekleştirmiştir. 2019 yılında Bandırma Edincik mevkiinde çimento üretme ve paketleme tesisinin inşaatına başlanmıştır. Bu tesisin 2021 yılı mart ayı itibariyle üretime başlaması planlanmaktadır. 2020 yılında akaryakıt sektöründe ve restaurant sektöründe ALTINFEST olarak ilk yatırımını yapan ALTINTAŞ KARDEŞLER, yatırım planları dahilinde farklı lokasyonlarda istasyon kurulumları için ruhsat almış ve yatırımlarına başlamıştır.

ALTINTAŞ KARDEŞLER; hizmet vermekte olduğu bütün sektörlerde istenen tüm kalite ve yeterlilik belgelerine sahiptir. İş deneyimi üst seviyedeki 400 e yakın personeli ve çağdaş hizmet anlayışı ile müşterilerine karşı olan sorumluluklarının bilinci ile, hızlı ve planlı büyümesine devam etmektedir.

Tüm işletmelerinde, toplam kalite yönetimine uygun, insan hayatının, çevrenin ve doğal kaynakların korunması ve güvenliği için azami özen gösteren ALTINTAŞ KARDEŞLER, tedarikçileri ile karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak, üretimden sevkiyata tüm safhalarda müşteri odaklı kaliteli hizmet ve mükemmellik prensiplerini sağlamaya çalışmaktadır